Nowa Sól,

sobota, 18 marca 2023

Wspomnienia z dnia 17 marca 2023

1. 
Czy to przypadek? Przypadeczek? Szukałem w przeglądarce do twittów o mazwie muskviewer- hasła Adrenochrome. Pisałem na temat tego popularnego narkotyku, do którego pozyskania zbrodniarze maltretują prądem dzieci. I co się okazało? Nagle już nie można przeglądać tego tagu, inne też wyłączono. Czy to przypadek? Zbieg okolicznosci? Szukasz nazwy popularnego narkotyku i nagle z dnia na dzień- jakby cenzura? Nie można już szukać w ogóle po tagach?
Opowiedziałem to na skateparku, to całe zdarzenie, nie wspominając kontrowersyjnej nazwy tego narkotyku, by nie nastraszyć tym kogoś wrażliwego. Ale nastoletni rozmówcy już po kilku słowach opisu odgadli nazwę tego narkotyku, znanego wśród patocelebrytów. 

Konsumentami adrenochromy sa ważni politycy czy popularni aktorzy. We francuskiej telewizji padły nazwiska Emmanuel Macron z żoną Brigitą, Celine Dion, wymienieni byli znani projektanci mody."Czołowe gwiazdy Hollywood twierdzą, że dyrektorzy Hollywood to jaskinia pasożytów, które żywią się krwią dzieci i przemycają je dla adrenochromu"- czytam w swojej skrzynce majlowej doniesienia prasowe na ten temat. To wszystko się wydaje prawdopodobne, zaś w Polsce miano przerzucać do USA ukraińską adrenochromę, wg oskarżeń sprzed kilkunastu dni. W sprawę mogą też być umoczeni nawet sędziowie z sądów. Nie wiadomo komu wierzyć, bo zagraniczne sądy jakby ścigają tych którzy nagłaśniają tą aferę. 

Opr. Adam Fularz 2023

Brak komentarzy: